Rezerwacja warsztatów

Warsztaty Świąteczne

Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe warsztaty świąteczne, podczas których będziemy tworzyć niepowtarzane dekoracje i ozdoby.

Tworzenie bombki techniką kimekomi

Tworzenie bombki techniką kimekomi

Kimekomi to japońska sztuka zdobienia drewnianych form, znana od XVII wieku. Tradycyjnie używana do dekorowania świątyń i domów podczas uroczystości. Dziś przenosimy tę sztukę do naszych świątecznych tradycji, tworząc wyjątkowe bombki kimekomi.

Na warsztatach każdy uczestnik stworzy jedną bombkę – kulę o średnicy 10 cm techniką kimekomi. Będziecie mieli okazję wybrać wzory i kolory, tworząc bombkę dostosowaną do Waszych indywidualnych gustów i stylu.

Warsztaty są przeznaczone dla osób w każdym wieku, które chcą spędzić kreatywnie czas przed świętami. To także doskonała okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Jest możliwość wykonywania jednej bombki przez parę Rodzic + Dziecko od 8 roku życia. Z uwagi na wymaganą precyzję, zajęcia nie są przeznaczone dla młodszych dzieci.

Warsztaty trwają do 3 godzin.

 

Cena: 130 zł

Warsztaty Rodzinne - malowanie świątecznych ozdób gipsowych

Warsztaty Rodzinne - malowanie świątecznych ozdób gipsowych

Warsztaty są dedykowane dla rodzin z dziećmi od lat 5. To wspaniała okazja do twórczego spędzenia czasu razem i przygotowania wyjątkowych ozdób świątecznych.

Wspólnie z dziećmi pomalujecie świąteczny zestaw dekoracji, składający się z Szopki bożonarodzeniowej, Madonny z dzieciątkiem, aniołków, medalionu z choinką oraz świeczki.

Cena za udział dla pary Rodzic + Dziecko wynosi 100 zł i obejmuje 2 godziny wspólnego malowania oraz komplet dekoracji.

Istnieje również możliwość zakupu zestawu w cenie 60 zł.

Cena: 100 zł

do góry